Zelený kocúr - Rodení hriešnici (Siréna, Anjel, Princ, Milenka)

Súťaž o sériu kníh z BDSM tématikou (Súťaž skončila)

Séria "Rodení hriešnici" od Tiffany Reiszovej pozostáva z kníh Siréna, Anjel, Princ, Milenka.

Hlavná cena: Kompletná séria "Rodení hriešnici"
Druhá cena: Aktuálna knižná novinka Milenka

Pravidlá súťaže

Erotické knihy s BDSM tématikou do súťaže venovalo vydavateľstvo Zelený kocúr. Knižná edícia Cez kľúčovú dierku, v ktorej táto séria vyšla, vyberá pre vás najvzrušujúcejšie príbehy kvalitnej erotickej literatúry.

Súťaž prebieha od 24.6.2022 do 31.7.2022. Výhercov zverejníme a budeme kontaktovať týždeň po ukončení súťaže

Zapojenie do súťaže je možné priamo nižšie na stránke alebo na Facebook stránke BDSM Košice, a to jedným alebo viacerými spôsobmi z nasledujúceho zoznamu:

► Vyplnením súťažného formulára v spodnej časti tejto stránky
Označením "Páči sa mi" na súťaž na našej facebook stránke, alebo
Zdieľaním na Faceboooku vo vašom profile, skupine či stránke.

Do súťaže je možné sa zapojiť viac ako jedným spôsobom a zvyšiť svoju šancu na výhru. Vaš e-mail a ďalšie údaje slúžia len pre účel súťaže a po odovzdaní výhry výhercovi budú údaje zaslané súťažiacimi vymazané.

Účasťou v súťaži vyjadrujete súhlas s jej pravidlami.

Hlavná cena: Kompletná séria "Rodení hriešnici"
Druhá cena: Aktuálna knižná novinka Milenka

Výsledky súťaže

Tentokrát sa šťastie usmialo na Patty ktorá sa zapojila cez Facebook a patrí jej prvá cena a Jana, ktorý sa zapojil cez web a získava druhú cenu. Obom víťazom gratulujeme!

Ďakujeme všetkým ktorí sa do súťaže zapojili. Veríme, že sa im šťastena nakloní nabudúce! ;-)

Tiffany Reiszová - Siréna

Siréna

Nora Sutherlinová, hlavná hrdinka románu Siréna, je úspešná autorka erotických kníh, ktoré sú prijímané s obrovským nadšením čitateľov. Jej posledný rukopis je však iný, vážnejší a osobnejší. Nora verí, že práve tento román si získa skutočné uznanie kritiky. No všetko má v rukách prísny redaktor Zachary Easton, ktorý je ochotný spolupracovať na knihe, len ak ju Nora celú prepíše. Spolupráca so Zacharym je náročná... no najmä vzrušujúca. Hoci sa Nora Sutherlinová domnieva, že vie prekračovať hranice vlastných možností, vo svete, kde je vášňou bolesť, nie je nič jednoduché.

Tiffany Reiszová - Anjel

Anjel

Žiadna stopka nedokáže ochrániť srdce. Slávna autorka erotických románov a profi dominatrix Nora Sutherlinová urobí čosi, čo by inak nikdy nespravila: ukryje sa do ústrania vidieka. Jej hostiteľ, hriešne bohatý Griffin Fiske, muž bez zábran, je Norinou prítomnosťou vo svojom prepychovom sídle nadšený. Ešte viac ho poteší, že si so sebou priviedla mladého, neskúseného a anjelsky očarujúceho Michaela. Michael, ktorého Nora drží pod svojimi ochrannými krídlami, je síce tajomný, ale nie natoľko ako Norin večný milenec Søren. Čo sa dozvieme o tomto vzrušujúcom vzťahu poznamenanom duševnými aj telesnými jazvami? Aká žena sa to neustále obšmieta okolo Sørena? A prečo sliedi okolo farára? Aké tajomstvá ukrýva Michael? Môže láska zdolať bolesť?

Tiffany Reiszová - Princ

Princ

Na Noru Sutherlinovú volajú dva svety a nech si vyberie ktorýkoľvek z nich, bude to najťažšie rozhodnutie jej života. Wes Railey je mužom, na ktorého nedokáže zabudnúť. Opäť sa s ním stretáva, tentoraz v jeho svete. No slávna newyorská domina nie je žiadna južanská kráska a Norin sen zapadnúť do Wesleyho sveta neustále narúša jej vzťah k Sørenovi. Søren je jediný muž, ktorého Kingsley Edge kedy miloval a preto ochotne zaujme Norine miesto pri jeho nohách. Spoločná temná minulosť medzi nimi utvorila puto, ktoré nemôže zničiť čas ani Sørenova láska k Nore. Lenže duchovia minulosti ožívajú a prinášajú hrozbu, ktorej sa Kingsley bude musieť postaviť čelom. A spolu s ním aj Søren a Nora…

Tiffany Reiszová - Milenka

Milenka

Existuje trest, no poznáme aj odplatu.

Nora Sutherlinová je spútaná a väznia ju dvaja muži. Zainých okolností by sa jej niečo také nesmierne páčilo, lenže teraz sa jej väznitelia nechcú hrať. A nemajú zľutovanie. Ako sa odhaľuje realita jej hroziaceho nebezpečenstva, z Nory sa stáva Šeherezáda, ktorá si každú hodinu svojho života musí vykúpiť rozprávaním zmyselných príbehov, v ktorých hlavné úlohy hrajú Søren, Kingsley a Wesley, a kde ju každý z nich svojím vlastným spôsobom zvádza, skúša a trýzni. Nora si uvedomuje, že toto je jej život: ani zďaleka nič také jednoduché a bežné ako obyčajný milostný trojuholník. Je to uzol na hodvábnom povraze, chaotická zmes túžob tela, srdca a mysle. A každú chvíľu sa môže rozmotať.

Lenže v Norinom svete nie je nikto celkom bezmocný – plejáda jej priateľov, ochrancov a milencov je pripravená urobiť všetko pre jej záchranu, aj keď sa zdá, že jedinou istotou je obeta a žiaľ...

Biele pozadie

Súťažný formulár

Pokiaľ nám chcete čokoľvek povedať, môžete nám to poslať v poli správa ;-)