Na poslednom BDSM stretnutí sme sa zišli v menšom počte (cca 20 ľudí), než sme očakávali, ale táto skutočnosť nám neubrala na kvalite. Prispelo k tomu určite aj to, že veľká časť košických párov bola tento víkend na akčnej "Upper Floor" BDSM chate. Memento, že občas ľavá ruka nevie, čo robí pravá, a potom to tak dopadne... :-D.

Rozhovory sa viedli najmä na témy rôznych BDSM akcií, ktoré sa uskutočnia v dohľadnej dobe (Darkplay, Fetish Weekend, akcie na západe a akčné chaty, ako je Zámoček v októbri).

Stretli sme sa v čase keď deti myslia na prázdniny a dospelí na dovolenky. Opäť nás prišlo cca 30 a miesto o dovolenkách sme sa rozprávali hlavne o tom, ako bolo na Štrbe.

Nie je to len najväčšia víkendová BDSM akcia na Slovensku a v ČR, ale aj skvelá chata pre všetkých čo chcú predviesť či vyskúšať niečo nové. Potešilo, že z „východu“ sa na chatu dostalo veľa z nás. Aj to je znak toho, že Košická BDSM komunita nie je len početná, ale aj kvalitná.

Ak by stretko bolo nejaká vojenská akcia, hlásenie z neho by asi znelo „Počas mojej služby sa nič mimoriadne nestalo“. Ale ak by som pokračoval v tejto analógii, musel by som povedať, že kým väčšina „armády“ prišla len tak priateľsky pokecať, malá časť už rozmýšľa o ďalších ofenzívach.

A aby som nezabudol, časť z nás potajomky sledovala hokej. ;-)

Počet ľudí, ktorí chodia na stretká, sa ustálil niekde na cca 40. Rekordné návštevnosti, ktoré sme zažívali pár mesiacov dozadu, sú asi za nami, ale takéto vlny sú prirodzené a viac-menej pravidelne sa opakujú už roky.

Práve tieto obdobia, keď sa počet ľudí dočasne zhupne dole, sú zvyčajne časom, keď sa medzi nami vytvorí partia...

A zase je všetko ako má byť. Aj takto by sa dalo zhrnúť naše posledné stretnutie. Prečo? Mali sme k dispozícii celú reštauráciu, a tak aj keď nás opäť prišlo veľa, už sa nikto nebál, že zatiaľ čo si odskočí na záchod, niekto ho podsadne a už bude zvyšok večera pri stole miesto sedenia kľačať :-D.

Ak sme mali naposledy návštevu zo stredného Slovenska, tentokrát sme mali družbu s Balkánom vďaka návštevníkov zo Srbska a Rumunska...

Ak na vaše stretnutia chodia ľudia až zo Stredného Slovenska, asi niečo robíte dobre. Teda, nie že by sme občas nemali účastníkov z Krásavice na Dunaji, ale tam je to skôr v dôsledku ich zvedavosti. Prídu sa presvedčiť, že sa tu nič nedeje a odchádzajú prekvapení. A okrem toho, to je vždy na výmenu - kus za kus, jeden náš tam, jeden ich tu, z rúčky do rúčky. Nie že by sme im neverili, ale ... viete ako to chodí :-D