Aprílové stretnutie (22.4.2022)
Matúš / 03.05.2022

Aprílové stretnutie (22.4.2022)

Na úvod si dovolím začať trochu osobne. Už sa vás niekto pýtal či si dáte čokoládu alebo zmrzlinu? Lebo presne tak sme sa s manželkou cítili keď sa v piatok konalo stretko a zároveň sme odlietali na dovolenku. Vzdať sme sa pochopiteľne nechceli ani jedného, a tak bol náš plán bol jasný. Dôjsť na stretko a bez ohľadu na to ako dobre tam bude, odísť pred polnocou a rovno nasadnúť do auta na cestu na letisko do Budapešti.

Stretnutie bolo hneď po zrušení niektorých pandemických obmedzení, avšak opäť sme sa stretli v počte cca 20 ľudí, takže sme rýchlo premenili salónik na hlučný úľ, len miesto bzučania včelích krídel sa ozývali slová ako dildo, putá, bič, orgazmus, spanking, rákoska, zväzovanie, domina, latex, ...

Keďže v máji čakáme, že nás bude ešte viac (lepšie počasie a žiadne rúška prilákajú aj tých, čo sa doteraz neodvážili), budeme s tým musieť niečo spraviť. Zatiaľ padol len návrh dať tým najukecanejším preventívne roubik, ale verím, že nájdeme aj menej drastické riešenie Proti hovorí aj to, že si nie sme istí, či by to pre nich vôbec bol trest :-D.

Síce nás bolo rovnako, avšak tak ako aj v apríli, miesto postupného „zbierania sa“ došli takmer všetci hneď od začiatku a tak sme vytvorili poriadny nápor na kuchyňu. Tento krát sa na nás obsluha dobre pripravila a spočiatku nás obsluhovali dve čašníčky, takže jedlo či iné občerstvenie sa objavovalo takmer okamžite, čo potešilo hlavne tých hladnejších. Ono sa síce vraví, že v dobrej spoločnosti čas rýchlo beží, ale autor tohto výroku zjavne nemal prázdno v žalúdku.

Z nováčikov stojí za zmienku veľmi príjemný pár kde partner neprezradil partnerke kam idú a dozvedela sa to priamo na stretku. Vraj nech sa zbytočne nebojí. Páčilo sa im obom, takže zjavne aj takto sa dá prísť prvý krát ;-).

Najbližšie (ešte pred májovým stretkom) sa vidíme na "Zámočku" - jednej z akčných chát ktoré organizujeme niekoľko krát ročne.


Už tradične sa potom opäť zídeme na Májovom pokecovom stretku 27.5.2022. Samozrejme na rovnakom mieste a v rovnakom čase ako vždy. Pre tých čo ešte neboli a váhajú... Vždy máme na stole tabuľku s našim logom, takže sa netreba báť, že by ste si neboli istí, že ste na správnom mieste.

Tí z vás, ktorí sú na našom mailing liste budú o stretnutí samozrejme informovaní aj mailom. Pre tých ostatných platí, že im stačí sledovať web, Facebook alebo sa zaradiť na náš mailing list.