Júnové stretnutie (24.6.2022)
Matúš / 06.07.2022

Júnové stretnutie (24.6.2022)

Bolo nás veľa. Takmer 40 ľudí sme na stretku nemali už dlhšiu dobu. Najprv sme sa skúšali potlačiť v salóniku, ale pretože ľudí pribúdalo a pribúdalo, po asi hodine sme obsadili sme aj zvyšok reštaurácie. Ale vôbec to nevadilo, nejaké voľné miesta ešte ostali a zvládneme to aj keď vás po lete príde ešte viac.

Veľmi nás teší, že tento nárast je spôsobený tým, že málokto príde len raz a väčšina ľudí ktorá sa medzi nás odváži príde znova. Aj keď samozrejme, nájdu sa aj ľudia, ktorí hľadali niečo iné. Ale to je OK, nie sme supermarket kde sa dá nájsť úplne všetko :-D.

Samozrejme, aj teraz sme mali pár ľudí, ktorí prišli prvý krát. Niektorých spoznať už podľa opatrného kroku po schodoch, iní naopak vrazia dnu tak, že sa bojíme, že nám vyletia dvere z pántov. Niekto prvý krát len počúva, iní sa pýtajú na možné aj nemožné ešte skôr než si stihnú poradne sadnúť. Každý sme iný, ale to, že nás všetkých zaujíma BDSM nás spája.

Samozrejme, že témou rozhovoru bola napríklad Štrba a Dark Play party, ale keďže nás bolo tak veľa, rozhovor sa rozbil do množstva malých skupiniek a v nich sa bavili ľudia podľa chuti.

Dark Play bola ako vždy vydarená a plná do každého miesta. Nikto z vystupujúcich nesklamal, aj keď ja osobne si asi budem najdlhšie pamätať vystúpenie Edny (na ktorú som sa veľmi tešil) ako aj úplne posledné vystúpenie sympatického mladého páru, kde bolo vidno, že to medzi nimi riadne iskrí a partnerka rada a veľmi dobre zlostí. Ale tak to má byť, nie sme mafiáni a neviažeme mŕtvoly :-D.

Štrba bola ako vždy, vynikajúca. A aj keď som tam videl veľa, človek ktorí ma svojou odolnosťou voči bolesti udivili najviac nebol niekto, kto tam zažil nemilosrdný spanking či iné. Bola to baba ktorá strávila snáď polhodinu poviazaná v potoku v ktorom sa mne od zimy podlamovali nohy už po piatich minútach. Slovami klasika „Dobrý fotograf sa bojí o svetlo, nie o teplotu vody“. Svetlo bolo parádne, voda ...

A už spriadame plány na BDSM chatu na jeseň.


Ako každý rok, cez leto si dáme od stretiek pauzu. To ale neznamená, že sa neuvidíme. Práve naopak. Uvidíme sa hneď v Júli. A bude to ešte viac horúce a pikantné ako obvykle. Budeme grilovať :-D.

Stretneme sa v sobotu 23.7.2022 o 16:00 na Súdkoch (na Aničke). Ako býva zvykom, budeme mať na stole tabuľku s logom BDSM Košice, aby nás našiel aj niekto, kto by nechcel čakať do septembra a zavítal medzi nás prvý krát už teraz. Potom sa nájdeme nejaké voľné miesto pri vode a pustíme sa do grilovania.

Gril zabezpečíme my, na vás je už len to, aby ste si doniesli čokoľvek, čo na neho chcete hodiť. Papier s logom bude opäť pri nás, nech nás nájdu aj prípadní opozdilci ;-).

Tí z vás, ktorí sú na našom mailing liste budú o stretnutí samozrejme informovaní aj mailom. Pre tých ostatných platí, že im stačí sledovať web, Facebook alebo sa zaradiť na náš mailing list.

Tešíme sa na vás!